ROZLICZANIE ROBÓT

Moderatorzy: PatrykATH, Gregor

budemenes1
Nowy użytkownik
Posty: 4
Rejestracja: 5 cze 2012, o 21:22

ROZLICZANIE ROBÓT

Post autor: budemenes1 »

Bez zbędnego krytykanctwa i grafomanii.
Będzie za to mnóstwo męskiego szowinizmu, więc zawczasu informuję drogie Panie i nadwrażliwych panów w różowych koszulkach o zaniechanie czytania dalszej części postu.

Panowie. To nie jest to.
Moduł ten, poza tym, że jest jest ładny, niewiele wnosi do mojej, i prawdopodobnie nic do Pana Paradowskiego, pracy.
Typowe, kobiece podejście. Macie chłopaki babę za szefa, albo szefa babę. Whatever ...
Podstawowy zarzut:
Dlaczego moduł jest osobnym programem? To Straszny błąd bo nie widzę jakie nakłady RMS są w wycenianych pozycjach. W NORMIE PRO jest d o b r z e. Miałem nadzieję, że będzie lepiej w Expercie (gdzie mógłbym widzieć ile eremesów mi zostało do wykonania zadania w graficznej słupkowej wersji, z której bezpośrednio mógłbym przejść do edycji nakładów eremesów... Ech,rozmarzyłem się...).
Panowie, czy wiecie na czym polega rozliczenie powykonawcze robót budowlanych? Ja, wykorzystując rozliczanie robót w NORMIE PRO, od lat nie mogę ustawić odpowiedniej do tego strony tytułowej. A to pikuś przy drzwiach do lasu, które ta strona otwiera.
Mam wrażenie, że wykupując abonament BzG tak naprawdę płacę alimenty za Experta spłodzonego w wyniku cudownego romansu z Normą Pro.

"Jak kobicie brakuje to alimenty niechybnie szykuje ..."
siamon
Nowy użytkownik
Posty: 2
Rejestracja: 8 cze 2013, o 07:44

Re: ROZLICZANIE ROBÓT

Post autor: siamon »

Podchodząc do pracy na tym programie tak samo jak do Normy Pro, to tak samo jak wsiadać do samochodu z kierownicą po prawej stronie. Niby wszystko to samo. Samochód, jak samochód, do porzodu gna, kierownica okrągła, siedzenie wygodne, pełny, co bardzo istotne - bak i wytyczony cel podróży. Problem tylko w tym, że za każdym razem jak chcemy zmienić bieg to szyby otwieramy lub, co gorsza drzwi.
Zasadnicza różnica w tym, że kierownica po prawej stronie to wymysł ludzi, którzy raczej na brak dóbr nie narzekają, więc wyposażenie i samo jeżdżenie pojazdami przez nich zaprojektowanych jest o wiele przyjemniejsze.
budemenes1
Nowy użytkownik
Posty: 4
Rejestracja: 5 cze 2012, o 21:22

Re: ROZLICZANIE ROBÓT

Post autor: budemenes1 »

@siamon

Trudno nie zrozumieć Twojego wpisu zwłaszcza, że jest on kopią mojej oceny NEXa. Nietrudno zrozumieć po co ten wpis...
Trudno natomiast zrozumieć brak czytania ze zrozumieniem i złośliwość pchającą P. siamon do przyjmowania zrelatywizowanej rzeczywistości jako pewną i jedyną, nie wymagającą pytań, wątpliwości, czy też (Broń Boże!) naprawy.
budemenes1
Nowy użytkownik
Posty: 4
Rejestracja: 5 cze 2012, o 21:22

Dzięki

Post autor: budemenes1 »

Od pewnego czasu rozliczanie wykonanych robót jest "sprzężone" bezpośrednio z NEXem.
Daaawno mnie tu nie było, a skoro już jestem to dziękuję informatykom z ath za połączenie obu programów.
axel
Nowy użytkownik
Posty: 4
Rejestracja: 17 gru 2015, o 07:26

Re: ROZLICZANIE ROBÓT

Post autor: axel »

Czyli chyba właśnie o to chodziło.
ODPOWIEDZ