Kosztorys składowy tworzenie

Moderatorzy: PatrykATH, Gregor

Marcin_k
Nowy użytkownik
Posty: 3
Rejestracja: 26 mar 2012, o 13:03

Kosztorys składowy tworzenie

Post autor: Marcin_k »

Witam !!

Mam pytanko, czy jest możliwe w trakcie opracowywania kosztorysu składowego (lub złożonego) wprowadzenie jednoczesne kilku kosztoysów. Mam kilkadziesiąt kosztorysów które potrzebuję połączyć. Klikanie na każdy z osobna jest bardzo pracochłnne. A niestety w trym oknie nie można używać "shift" lub "ctrl" ani zaznaczyć więcej pozycji myszką.

Pozdrawiam
Marcin
Awatar użytkownika
Kamil
Załoga ATH
Posty: 324
Rejestracja: 13 lip 2011, o 10:42
Kontakt:

Re: Kosztorys składowy tworzenie

Post autor: Kamil »

Witam
Nie wiem czy to o to chodzi, ale ma Pan możliwość dołączenia kilku kosztorysów, ale dołączane one są całe. Nie ma możliwości rozdzielić co ma zostać dokładnie wstawione. Można łączyć kosztorysu przechodząc na Kosztorys i jak poniżej
dołącz kosztorys.png
dołącz kosztorys.png (2.31 KiB) Przejrzano 18398 razy
Polecam program do kosztorysowania Norma PRO.
Marcin_k
Nowy użytkownik
Posty: 3
Rejestracja: 26 mar 2012, o 13:03

Re: Kosztorys składowy tworzenie

Post autor: Marcin_k »

witam !!

Wiem że można dołączyć. Chodzi mi o to czy w jednej czynności (komendzie, operacji, kliknięciem) mogę dołączyć naraz (jednocześnie ) 5 kosztorysów np: 1.kst, 2.kst, 3.kst, 4.kst, 5.kst.. A nie (wstaw/dołącz/ wstaw koszt skład) 1.kst, potem (wstaw/dołącz/wstaw koszt skład) 2.kst, itd. Tak np: jakbym chcał otorzyć kilkanaście plików w jednej komendzie, zaznaczam 5 plików i biorę otwórz., a nie otwórz jeden , potem otwórz drugi itp.

Pozdrawiam
Awatar użytkownika
Kamil
Załoga ATH
Posty: 324
Rejestracja: 13 lip 2011, o 10:42
Kontakt:

Re: Kosztorys składowy tworzenie

Post autor: Kamil »

Tego typu możliwości niestety nie ma.
Polecam program do kosztorysowania Norma PRO.
Marcin_k
Nowy użytkownik
Posty: 3
Rejestracja: 26 mar 2012, o 13:03

Re: Kosztorys składowy tworzenie

Post autor: Marcin_k »

Takiej odpowiedzi się niestety spodziewałe. Bardzo dziekuję za odpowiedź. Temat zamknięty
ODPOWIEDZ