Wersja beta?

Moderatorzy: PatrykATH, Gregor

Awatar użytkownika
Kamil
Załoga ATH
Posty: 324
Rejestracja: 13 lip 2011, o 10:42
Kontakt:

Re: Wersja beta?

Post autor: Kamil »

Cieszymy się z tego powodu :D
W wolnej chwili proszę napisać do mnie na maila serwis@ath.pl którą wersję Normy Expert Pan posiada.
Możliwe, że Pana wersja podlega aktualizacji, ale w tym temacie proszę kontaktować się mailowo.
Polecam program do kosztorysowania Norma PRO.
klar
Użytkownik
Posty: 13
Rejestracja: 23 lis 2011, o 15:14

Re: Wersja beta?

Post autor: klar »

Witam ponownie.
Nie było mnie tutaj na forum od ok. pół roku. Jednak postanowiłem zajrzeć i prześledzić zmiany w NEX. Jak widzę, to niewiele postępu tutaj zaistniało. Szkoda. Ale przynajmniej znalazłem odpowiedź - nie będę nadal kupował BZG. Już zaoszczędziłem kilka stów, ale poczekam dalej. Jednak nie mam za bardzo nadziei. Mam wersję... NEX chyba z II kw 2012 (nie chce mi się jej odpalać, bo za długo to trwa). Pracuję na innej aplikacji konkurencji. Szybkiej. Mobilnej. A tę chyba spróbuje upchać (choć to nie etyczne). Niestety, brak zamian - trzeba reagować.
Awatar użytkownika
Kamil
Załoga ATH
Posty: 324
Rejestracja: 13 lip 2011, o 10:42
Kontakt:

Re: Wersja beta?

Post autor: Kamil »

Witam
Dziękujemy za te uwagi.
Nie jest tak, że my w Normie Expert nic nie robimy, bo wystarczy zapoznać się z historią zmian, którą umieszczany na naszej stronie
http://www.norma-expert.pl/serwis/nowa-wersja/ i sprawdzić ile tych zmian jest i jakie konkretnie.
Cały czas staramy się jak najbardziej przyspieszyć pracę programu.
Proszę o kontakt mailowy na adres serwis@ath.pl, to postaram się coś Panu zaproponować.
Polecam program do kosztorysowania Norma PRO.
ODPOWIEDZ