Nie przepłacaj! Jak kupować najtaniej?

Moderatorzy: PatrykATH, Gregor

askformore
Użytkownik
Posty: 13
Rejestracja: 14 lip 2011, o 15:31

Nie przepłacaj! Jak kupować najtaniej?

Post autor: askformore »

Najbardziej opłacalną transakcją jest zakup dostępu do bazy w pakietach rocznych, gdzie w zależności od wariantu możemy oszczędzić do kilkuset złotych. Jeśli będziemy przedłużać abonament z zachowaniem ciągłości trwania kolejnych okresów abonamentowych, automatycznie weźmiemy udział w Programie Stażowym, na którym możemy docelowo oszczędzić do 20 %.

W skali roku, uwzględniajac pełen rabat z programu stażowego według aktualnego na dziś cennika, za najbardziej popularny roczny abonament PAKIET: ceny średnie i ceny dostawców + Buduj z Głową wersja standard zapłacimy 656 zł + VAT za rok! Jeśli tę kwotę podzielimy na cztery kwartały otrzymujemy kwotę 164 zł + VAT. Zwróćmy uwagę na to, że za sam kwartalny dostęp do cen średnich musimy wg cennika zapłacić 150 zł + VAT. Tymczasem kupując w pakiecie, otrzymujemy cztery kwartalne aktualizacje na CD a w nich: Kwartalnik Buduj z Głową oraz Pakiet cen średnich i ceny dostawców INTERCENBUD.

Oprócz sporych oszczędności, które możemy przeznaczyć na dowolny cel, zykujemy coś jeszcze. Po pierwsze bezcenną świadomość, że nasza opcja jest najtańsza i już taniej nigdzie kupić się nie da. Po drugie komfort psychiczny, że niezależnie od zmian rynkowych posiadamy zawsze aktualny program kosztorysowy z dostępem do aktualnej i obszernej bazy cen do kosztorysów. Wisienką na torcie, jest fakt, że nie musimy już nigdy pilnować terminu wygaśnięcia abonamentu. System automatycznie wygeneruje nam przypomnienie i naliczy przysługujacy nam rabat.
ODPOWIEDZ