Plik PDF a Norma 4.01

Moderatorzy: PatrykATH, Gregor

jasecki
Aktywny użytkownik
Posty: 153
Rejestracja: 16 lut 2012, o 08:52

Re: Plik PDF a Norma 4.01

Post autor: jasecki »

Rafał pisze:
jasecki pisze:Więc nie dziwota, ze firma nie godzi się na "handlowanie" z piratami.

jakie handlowanie? jeśli ktoś zrobił przedmiar do przetargu na piracie, a ja chcąc wziąć udział w przetargu chciałbym skorzystać z możliwości jakie daje mi legalne oprogramowanie to nazywasz to handlowaniem?
proszę nie obrażać uczciwych ludzi
Niepotrzebnie się kolega napuszył. Słowo "handlowali" jest w cudzysłowie. A cała moja wypowiedź to "unaocznienie" problemu a nie oskarżenie. Jeśli koledze wadzi słowo "handlowali", to powiem, że jeśli "uczciwy" kupiec miał u siebie towar od pirata, to dyndał na rei razem z nim. W najlepszym razie mu go konfiskowano. Na nic się zadały tłumaczenia, że kupił go legalnie. Zrozumiałe jest więc, że właściciel "towaru" jakim jest Norma i moduł importu z plików pdf. ma prawo się temu sprzeciwiać, aby jego towar był wykorzystywany niezgodnie z zamierzeniem właściciela. Nic nie stoi na przeszkodzie przecież, żeby ktoś sobie wklepał przedmiar ręcznie. Chodzi tylko o ograniczenie dla udogodnienia, jakim jest modułu konwersji z pdf. I tyle.
ODPOWIEDZ