KNR-y

Tu rozmawiamy o problemach dotyczących kosztorysowania
kosztkry
Użytkownik
Posty: 17
Rejestracja: 27 maja 2012, o 10:52

KNR-y

Post autor: kosztkry »

Czy istnieje możliwość zakupu kompletu katalogów nakładów rzeczowych na płycie CD umożliwiających ich przeglądanie (ewentualnie wydruk poszczególnych tabel). Nie mam na myśli programów do kosztorysowania. Proszę o informację.
Awatar użytkownika
Kamil
Załoga ATH
Posty: 324
Rejestracja: 13 lip 2011, o 10:42
Kontakt:

Re: KNR-y

Post autor: Kamil »

Tylko i wyłącznie nasze katalogi z serii AT mamy na płycie CD, gdzie można je przeglądać.
Najprawdopodobniej inni wydawcy też mają katalogi w wersji elektronicznej, ale to już indywidualnie trzeba się dowiedzieć.
Polecam program do kosztorysowania Norma PRO.
dawwnieej
Nowy użytkownik
Posty: 1
Rejestracja: 23 paź 2013, o 00:11

Re: KNR-y

Post autor: dawwnieej »

Ja znalazłem katalogi w wersji elektronicznej u innych wydawców, wystarczy popytać, jeśli ktoś potrzebuje prosze pisać na priv.
Andrrew
Użytkownik
Posty: 25
Rejestracja: 24 lis 2011, o 07:49
Lokalizacja: Trójmiasto

Re: KNR-y

Post autor: Andrrew »

Faktycznie komplet KNR-ów w wersji elektronicznej mógłby się przydać osobom wykonującym wyceny zróżnicowanych robót budowlanych, a pracujących na starszych wersjach oprogramowania, czyli bez nowych katalogów. Oczywiście miałoby to sens tylko wtedy gdy ten komplet KNR-ów byłby tańszy niż nowe oprogramowanie, które generalnie zawiera w sobie wszystkie bieżące katalogi. Wydaje mi się niestety, że takie opracowania nie istnieją. U różnych wydawców można kupić różne pojedyncze KNR-y (elektroniczne bądź papierowe), ale nie spotkałem się z możliwością zakupu wszystkich KNR-ów w wersji elektronicznej bez samego programu do kosztorysowania.
Andrem
Nowy użytkownik
Posty: 2
Rejestracja: 3 cze 2014, o 07:41

Re: KNR-y

Post autor: Andrem »

Mam pytanie czy istnieje możliwość zakupu KNR w wersji na CD ATH3 Viewer przegladarka.

Chodzi mi o nowe katalogi nakładów rzeczowych wydane przez Athenasoft.


Andrzej
Załączniki
katalogi AT na CD.jpg
katalogi AT na CD.jpg (2.45 KiB) Przejrzano 23676 razy
ODPOWIEDZ